מי אנחנו ב 4 עיניים?

בקצה הכביש של דרך פרויד בסמוך למרכז חורב נמצא מכון אופטיקה 4 עיניים מהוותיקים בחיפה עם מוניטין של מעל 35 שנים (מאז 1983).

המכון מכיל 3 אופטומטריסטים מקצוענים עם ותק מעל 30 שנה, צוות מעבדה מיומן וצוות מכירות אדיב ומקצועי.

אופטיקה 4 עיניים  מטפלת בכל מגוון בעיות הראייה, החל מקוצר ראייה פשוט, עד התאמת עדשות משקפיים  מיוחדות שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר בישראל, עדשות מגע ייחודיות, פתרונות למטופלים כבדי ראייה, והפרעות ראייה הקשורות למחלות גופניות (סיסטמיות) אחרות.

המוניטין של 4 עיניים, שנשמר לאורך השנים, הפך את הקליניקה למרכז אבחוני וטיפולי, שמגיעים אליו מטופלים מהצפון הרחוק לרבות קריית שמונה והסביבה ועד לגוש דן.

כי אופטיקה 4 עיניים מצטיינת בשימור מטופלים לאורך זמן רב, את בני משפחותיהם ואף את נכדיהם. כל זה נעשה ע"י אמינות, מקצוענות ויחס אישי, חם, ובאווירה משפחתית.

המאפיינים האלה, הם אלה המשמרים את וותק והצלחת המכון מול כלל הרשתות המסחריות למיניהן זמן כה רב.

אז, אם העיניים שלך יקרות לך, תן לאופטומטריסט מנוסה וותיק לטפל לך בהם. כי על מקצוענות ,ואמינות אנחנו לא  מתפשרים.

הצוות שלנו

ג'ונתן

אופטמיטריסט

נדידה

אופטמיטריסט

ספאא

אוטמטריסט

אייב

טכנאי מעבדה

קלייב

טכנאי מעבדה ראשי

קלייר

צוות החנות

רחל

צוות החנות

וונדי

צוות החנות

טל

צוות החנות

המלצות

4 עיניים מומלצים במקצועיות ביחס ובמחיר

נועה

אחרי ניתוח מסובך בעין בעקבות היפרדות רשתית נזקקתי לליווי של החלפת עדשות במשקפיים באופן תדיר ועוד אביזרים לשיפור הראייה ומכיוון שהמצב דינמי ומשתנה אני זקוק לבעל מקצוע מעולה שעוקב יחד איתי אחרי השינויים ומגיב בהתאם , 4 עיניים בהחלט עושים את זה.

דוד

באתי עם בעיית טשטוש כרונית אחרי ביקורים אין סופיים אצל רופאים ומומחים וכל אחד נתן תשובה אחרת , בארבע עיניים קיבלתי פתרון וליווי של הבעיה וטיפול נכון של שילוב משקפיים וטיפות נגד יובש שעשו את העבודה, היחס והסבלנות עם שילוב נדיר של מקצועיות הצוות בחנות , עשו לי את ההבדל.

גיא

ממליצה לכל אדם שצריך בדיקה אמיתית ומעמיקה להגיע לארבע עיניים בחורב! השרות יוצא מן הכלל בכל זאת לקוחה של 25 שנה. ממליצה בחום להיות לקוחה!

עליזה