משקפי ראייה

אצלנו תוכלו למצוא מבחר ייחודי של משקפי ראייה אופנתיים לגבר ולאישה ממותגים נבחרים וייחודיים שניתן למצוא רק אצלנו

כל דגמי המשקפיים נבחרו בקפידה ומכל דגם יש כמות מוגבלת של יחידות דבר ששומר על ייחודיות המראה של בחירת המשקפיים בהתאמה ללקוח, וכמובן המסגרות מותאמות לכל סוגי העדשות שהן לב העניין בתיקון הראייה, אצלנו השירות הוא מההתחלה ועד הסוף , קודם כל שיפור איכות הראייה ללקוח ועד מראה שהלקוח יאהב.

משקפי מולטי פוקל

עם הגיל  (מעל גיל42 ) הצורך בתיקון ראייה משתנה אצל רוב האנשים , והם  צריכים זוג משקפיים לקרוב וזוג משקפיים אחרים לרחוק ולמחשב, משקפי מולטי פוקל הם פתרון ייחודי שיכול לתת מענה לראייה טובה לכל המרחקים במשקף אחד, אותן משקפיים גם לרחוק, בינתיים ( או מחשב) וקרוב. על ידי התאמה של עדשות מיוחדות ושינוי זווית הראייה יכול המשתמש להנות מראייה מותאמת לכל המרחקים מבלי להחליף משקפיים כל רגע.

אתם מוזמנים אלינו לבדיקה וייעוץ למשקפי מולטי פוקל.

משקפיי שמש

בישראל החמה, משקפי שמש זה לא מותרות, עם כמות השמש שיש בארץ במהלך שנה חובה על כולם להרכיב משקפי שמש איכותיים הכוללים מסנני קרינה שיקלו על הראייה בחוץ וישמרו על בריאות העין בימים החמים והבהירים.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון דגמי משקפי שמש אופנתיים לגברים ונשים וגם דגמים ייחודיים המיועדים ללקוחתינו כולם בעלי מסנני קרינה, לבעלי מרשם אופטי ניתן ורצוי להתאים את משקפי השמש ולעשות אותן  גם משקפי שמש וגם משקפי ראייה כך יכול הלקוח ליהנות משני העולמות

אצלנו תקבלו שירות מההתחלה ועד הסוף החל בטיפול במרשם וייצור העדשות ועד התאמה מושלמת למסגרת לפי בחירתכם.

עדשות מגע

לאלה שרוצים להיות עם ולהרגיש בלי , מיועדות עדשות מגע, שיושבות על העין בצורה הרמטית ונוחה והתאמת ראייה מושלמת לגברים ונשים. ישנן מגוון אפשרויות לעשות מגע , יומיות חודשיות וקבועות , כל אחד והשיטה שמתאימה לו.

לאלו המחפשים פתרונות מורכבים יותר כגון עדשות קשות ועדשות סקרליות ומיני סקרליות ולכל מיני מקרים מיוחדים כמו קרטוקונוס או אחרי השתלות קרנית

עדשות מגע אלכון